D.I.SEVEN, a.s. slaví 25 let

D.I.SEVEN, a.s. slaví 25 let od svého založení

data v článku aktuální k 20.4.2020

Společnost D.I.SEVEN, a.s. je ryze česká bezpečnostní agentura a již od roku 1995 nabízí komplexní bezpečnostní a úklidové služby. Zaměřujeme se na fyzickou ostrahu objektů, majetku a ochranu osob. Mezi naše základní služby patří také vzdálený monitoring objektů. Ten zajišťujeme naším vlastním pultem centralizované ochrany, který je jedním z nejmodernějších v Evropě a poskytuje profesionální služby v celé České republice.

Během 25 let působení jsme nasbírali mnoho zkušeností, a dnes se tak můžeme pyšnit více než 600 spokojenými zákazníky. Obrat společnosti D.I.SEVEN, a.s. převyšuje ročně 750 milionů korun. Každý rok vynakládáme několik milionů korun na podporu v kulturní, sportovní, charitativní a sociální oblasti. 

Původně jsme začínali pouze v malé skupince tří lidí a dnes je z nás společnost, která zaměstnává více než 2.500 osob a udává technologické trendy v oboru.

Je pro nás nesmírně důležité posouvat se v oblasti technologií a inovací. Věříme a víme, že lidský faktor je v našem odvětví neodmyslitelný a nikdy nebude zcela nahraditelný, přesto ale jdeme naproti technologickému pokroku a inovacím, které umožnují našim zaměstnancům pracovat efektivněji, bezpečněji a přesněji. Zavádíme a rozvíjíme moderní technologie, které doplňují, pomáhají a chrání lidské zdroje při výkonu fyzické ostrahy objektů. Našimi hlavními technickými pomůckami je náš vlastní pult centralizované ochrany (PCO), elektronická požární signalizace (EPS), elektronický zabezpečovací systém (EZS) a moderní kamerové systémy (CCTV). K zajištění vyšší bezpečnosti objektů a našich zaměstnanců používáme elektronické obchůzkové systémy, které si naše agentura sama vyvíjí a upravuje pro vyšší výkon.

Výsledkem našeho inovativního přístupu je také unikátní informační systém, který digitalizuje papírovou podobu důležitých dokumentů a zpřehledňuje pracovní procesy na vrátnicích a recepcích. 

Jak už bylo zmíněno, žádná technologie nenahradí kvalitně proškolený personál, a tak společnost D.I.SEVEN, a.s. věnuje velkou pozornost a podporu svým zaměstnancům. Hradíme až 100% nákladů na získání certifikátu profesní kvalifikace, který je nutný pro výkon povolání. Po dohodě v týmu lze přizpůsobit pracovní dobu a směny. Našim zaměstnancům vybíráme vhodné pracovní umístění, dle jejich možností a schopností. Své uplatnění u nás mají i důchodci a lidé s ČID, PID nebo ZPS. Staráme se i o bezpečnost našich zaměstnanců. Díky našim unikátním technologiím a zařízením jsme s nimi neustále v kontaktu a můžeme jim poskytnout okamžitou pomoc. 

Pro naše zákazníky zajišťujeme maximální ochranu areálu tak, abychom předešli škodě na majetku nebo újmě na zdraví. Jiným zajišťujeme čisté a reprezentativní prostředí. Naším cílem je vytvořit každému zákazníkovi řešení na míru na základě požadavků a důkladného vyhodnocení situace. S našimi klienty komunikujeme svižně a dáváme si záležet, aby naši zákazníci znali a měli kontakt na odpovědného zástupce společnosti, který má jejich objekt na starosti. Klademe si na srdce, abychom našim klientům splnili veškeré požadavky. 

D.I.SEVEN, a.s. je společností, která se nezabývá pouze nabídkou služeb. Jsme firma s vysokými morálními hodnotami a společenskou odpovědností. Pravidelně si stanovujeme cíle, které prospívají široké veřejnosti. V minulém roce jsme na podporu věnovali 4 milionu korun. 

Připojte se i Vy k našim oslavám!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...