Zaměstnávání OZP

Zaměstnávání osob zdravotně postižených


Podle zákona o zaměstnanosti se fyzickým osobám se zdravotním postižením poskytuje zvýšená ochrana na trhu práce. Naše agentura D.I.SEVEN SERVISE s.r.o. jde v  tomto směru příkladem, vytváří pracovní pozice pro tyto spoluobčany a plně podporuje zaměstnávání OZP (osoby zdravotně postižené).

OZP se nebojí pracovat


Řada firem se zaměstnávání OZP obává nebo vyhýbá, protože se třeba domnívá, že tito občané by nemuseli svou práci zvládat tak, jako člověk bez tělesného handicapu. Nám však roky praxe ukázaly, že toto tvrzení je v podstatě mýtus, protože u zdravotně postižené osoby není hlavní motivací jen finanční ohodnocení, ale především samotná práce a zařazení do pracovního kolektivu.

OZP JSOU PLNOHODNOTNÍ ZAMĚSTNANCI

Naše agentura při zaměstnávání OZP bere zřetel na míru postižení každé osoby a pracovní místa poskytuje tak, aby byla pro každého zdravotně postiženého vyhovující. Uplatnění tak zdravotně postižené osoby získají jak u úklidových, tak u bezpečnostních služeb naší společnosti. Mnoho z nich se dokáže vypracovat na plnohodnotného člena pracovního kolektivu a svým příznivým postojem ovlivnit atmosféru na pracovišti.

PRO OZP NENÍ PRÁCE PŘÍTĚŽÍ

Při zaměstnávání OZP jsme se již mnohokrát přesvědčili, že OZP jsou inteligentní, osobití a naprosto normální lidé, kteří jsou znevýhodněni svým složitým údělem v podobě zdravotního postižení. O to víc si svého zaměstnání váží, protože si jsou vědomi toho, že získat práci je někdy nadlidský úkol a být zaměstnán není už povinné a samozřejmé. Chození do práce není přítěž, ale má to pro ně velkou hodnotu.

OZP CHTĚJÍ ŽÍT NEZÁVISLE

I zdravotně postižené osoby chtějí žít nezávisle a mít stejné životní a pracovní příležitosti, jako každý občan této země. Nebýt jen závislí na okolí a získat potřebnou soběstačnost a sebedůvěru nejen na pracovišti, ale i v každodenních činnostech. Svou nezávislost umocní především v pracovním procesu, kde mohou rozvíjet své schopnosti a intelekt. Agentura D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. jim to díky aktivnímu zaměstnávání OZP umožní.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...