Úklid kanceláří

Služby úklidu kanceláří od D.I. SEVEN SERVICE

Mezi lidmi panuje obecně rozšířený omyl, že je úklid kanceláří a firemních prostor snadnou prací, kterou může vykonávat prakticky kdokoliv. Ve skutečnosti se ale jedná o poměrně náročnou činnost. Pokud mají být úklidové služby vykonávány na profesionální úrovni, musí být pracovníci, kteří tuto činnost vykonávají, náležitě vyškoleni. Podstatným rozdílem profesionální úklidové firmy oproti běžným uklízečkám je, že používají speciální čisticí prostředky a profesionální vybavení, díky nimž je jejich práce výrazně efektivnější.

Školení na uklízečku


Všichni pracovníci úklidu kanceláří zaměstnaní společností D.I. SEVEN SERVICE úspěšně absolvovali oborový kurz, který je základem jejich profesní vybavenosti. Tento kurz je zakončen závěrečnou zkouškou, jenž se skládá z teoretické a praktické části.

Barevné rozlišení čisticích prostředků a pomůcek


Součástí profesního vzdělání pracovníků, kteří se zabývají úklidem kanceláří, je znalost mezinárodně platného rozlišení jednotlivých pomůcek a čisticích prostředků podle místa a účelu jejich použití. Kupříkladu pro úklid kanceláří jsou určeny modré přípravky a pomůcky (kbelíky, mikrovlákna, chemické přípravky atd.), k mytí toalet se používají žluté a v kuchyňských prostorách zeleně označené prostředky a přípravky.

Úspora nákladů díky profesionálním přípravkům a pomůckám


Zmíněné barevné rozlišení nenajdete na čistících přípravcích a pomůckách běžně prodávaných v drogeriích, ale pouze u profesionálního vybavení pracovníku úklidu kanceláří a firemních prostor. Zapomeňte na klasické hadry, moderní uklízečky zaměstnané v naší společnosti D.I. SEVEN SERVICE používají výhradně mikrovlákna, přičemž je každé určeno pro jiný způsob úklidu. I zde vládne popisované barevné rozlišení. Velkou výhodou profesionálních čisticích prostředků je specifické složení a vysoká koncentrace. Díky tomu je jejich spotřeba mnohem menší, použití efektivnější a náklady na úklid nižší. Další podstatnou výhodou je složení šetrné k životnímu prostředí.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...