O nás

O společnosti D.I. SEVEN SERVICE

Bezpečnostní agentura D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. poskytuje nejen bezpečnostní služby jako je ochrana osob a majetku, ale rovněž úklidové služby, recepční a pořadatelské služby a zabezpečení akcí. Aby tyto služby byly vykonávány k maximální spokojenosti klientů, je nutné přijímat do firmy schopné a zodpovědné pracovníky, kteří chtějí pracovat v kolektivu zkušených zaměstnanců. Každý nový uchazeč o práci je odborně proškolen například v základních znalostech trestního práva, požární ochrany a BOZP a v dalších nezbytných znalostech. Všichni pracovníci jsou při výkonu strážní služby kontrolováni jak fyzicky, tak elektronicky prostřednictvím kontrolního obchůzkového systému.

Služby naší agentury:

BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY

Například poskytovaná ochrana osob a majetku zahrnuje následující činnosti – ostraha objektů, recepční služba, dálková ostraha, přeprava finanční hotovosti, detektivní služba a další specializované bezpečnostní služby. Odborné činnosti se týkají montáže a projekce kamerových systémů s napojením na pult centrální ochrany – PCO a také poradenské činnosti v bezpečnostních otázkách.

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

Úklidové služby agentury D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. jsou rozděleny na běžnékaždodenní a specializované – nárazové. I k těmto službám agentura vybírá a školí budoucí zaměstnance s důrazem na spolehlivost, zodpovědnost a plné nasazení. Zaměstnanci vykonávají především úklid firem, chodí i do domácností, čistý trestní rejstřík je tedy samozřejmostí, což v zásadě platí u všech pracovníků.

Agentura D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. je pojištěna pro případné škody. Možné je navýšení pojistné částky dle potřeb klienta.

Úspěšnost úklidové a bezpečnostní agentury je také dána referencemi firem, kde D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. konala některou ze svých služeb.

O společnost D.I. SEVEN SERVICE s.r.o.

Naše společnost patří dlouhodobě k předním poskytovatelům služeb v oblasti bezpečnostního a úklidového servisu v rámci celé ČR s možností odběru služeb formou náhradního plnění povinného zákonného podílu dle ustanovení §24 odst. 3b zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb., který řeší Vaše starosti kolem povinného zaměstnávání důchodců a OZP.

Naše schopnost dodávat společnostem uzpůsobené flexibilní řešení umožňuje našim klientům soustředit se na to, co je pro ně podstatné, tj. na svou hlavní činnost.

Je samozřejmostí, že každý z nás chce spolupracovat s lidmi, kteří jsou k naší osobě loajální a odvádějí tu nejlepší práci. Je tedy na zaměstnancích naší společnosti, aby prokázali právě tyto přednosti.

Cílem společnosti D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. je poskytovat klientům nejvhodnější možnosti řešení a služby na nejvyšší možné úrovni při současném zprůhlednění celkových nákladů.

Pokud se tedy rozhodujete pro řešení, které by Vám mělo zajistit bezstarostný chod Vašeho areálu, pevně věříme, že zvolíte právě naši společnost.

S přáním, ať se Vám daří

Den vzniku společnosti: 8.12.2004

Společnost D.I.SEVEN SERVICE vznikla transformací společnost B7U v roce 2016. Společnost působila na trhu od roku 2004.

Pojištění: Kooperativa pojišťovna, a.s.,

Výše pojistného plnění: 300 000 000 ,- Kč

Prohlášení o shodě s GDPR

Podporujeme

podporujemeJako nevidomým rodičům dvou dětí se nám s podporou bezpečnostní agentury D.I. SEVEN SERVICE žije mnohem lépe.

rodina Loupancových, Bystřice pod Hostýnem

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...