PCO – Pult centrální ochrany

Pult centralizované ochrany

Pult centralizované ochrany (PCO) je moderní bezpečnostní služba pro efektivní ostrahu osob a majetku. Jedná se o dálkovou ostrahu, která je připojená na monitorovací centrum, díky tomu může být poskytována na jakémkoliv místě České Republiky nonstop 24 hodin denně.

služby pco

Jak funguje pult centralizované ochrany?

Pult centralizované ochrany (Alarm Receiving Centre) je středisko dohledového a poplachového řídícího centra. V něm se střídají operátoři PCO, kteří ve směnách nepřetržitého provozu bedlivě sledují střežené objekty. Na pult jsou napojeny např. bezpečnostní čidla, kamerové záznamy nebo EZS Videofied. Data zaslaná z těchto přístrojů neustále vyhodnocují, v případně odchylky od normálu, reagují dle smluvené dohody, například informují kontaktní osobu,  policii ČR, záchrannou službu nebo vyšlou zásahovou jednotku.

PCO od D.I.SEVEN

Jak se lze na PCO připojit?

Celý projekt PCO lze od nás objednat na klíč. Náš profesionální tým se o vše postará a nemusíte si s ničím dělat starosti. Dle dohody zajistí potřebou instalaci veškerých přístrojů, pokud již těmito přístroji nedisponujete. V tom případě nám stačí sdělit typ Vaší ústředny EZS nebo EPS, nebo předat kontakt na Vašeho servisního technika a my vše vyřídíme za Vás.

Jaké monitorovací systémy lze využít?

EZS

Elektronický zabezpečovací systém, též označovaný jako poplachový zabezpečovací a tísňový hlásič, Vás ochrání před neoprávněným vniknutím do střeženého prostoru.

VIDEOFIED

Videofied (také EZS Videofied) je zachycení krátkého video záznamu těsně po narušení objektu, díky němu mohou operátoři dohledového centra správně identifikovat zdroj narušení a provést domluvené pokyny.

CCTV

Kamerový systém (z anglického Closed Circuit Television, tj. uzavřený televizní okruh) slouží k nepřetržitému sledování hlídaných prostor, zobrazení záběrů v dohledovém centru PCO a případné archivaci natočených záběrů

EPS

Elektronická požární signalizace je požárně bezpečnostní zařízení, které pomocí umístěných hlásičů informuje o vypuknutí požáru.

Videofied

Jak funguje přenos dat?

Přenos dat probíhá prostřednictvím digitálních komunikačních formátů, které umožňují přenos těchto informací v plném rozsahu bez ztráty dat. Díky našim automatizovaným záložním okruhům se nemusíte obávat ani výpadku elektrické energie, ohlídají Váš majetek i za nestandartních situací.

Výhody pultu centralizované ochrany od D.I.SEVEN SERVICE

  • osobní přístup
  • instalace monitorovacích systémů na klíč
  • nepřetržitá ochrana 24 hodin denně 7 dnů v týdnu
  • okamžitá reakce v případě narušení sledovaného prostoru
  • vyslání výjezdové skupiny, předání informace kontaktní osobě, přivolání integrovaného záchranného systému
  • reporting dat z pultu centrální ochrany

Více informací naleznete na specializované stránce www.pult-centralizovane-ochrany.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...