Náhradní plnění 2019

Jak splnit povinný podíl v roce 2019 a jaké jsou novinky?

Jeho splnění lze dosáhnout třemi způsoby nebo jejich kombinací:

 • Přímým zaměstnáním OZP
 • Odvodem do státního rozpočtu
 • Odběrem služeb v rámci náhradního plnění

Nejvíce změn proběhlo v roce 2018, tudíž tento rok výrazné změny neočekáváme. Stránky průběžně aktualizujeme, takže jakmile proběhne nějaká novelizace, vše se zde dozvíte.

Kalkulačka náhradního plnění bude aktuální hned, jak Český statistický úřad oznámí průměrnou měsíční mzdu za I. až III. čtvrtletí daného roku.

Kalkulačka

Poskytujeme náhradní plnění

Díky tomu, že zaměstnáváme více než 50 % OZP zaměstnanců, poskytujeme podpůrné činnosti v rámci náhradního plnění. Každá společnost řeší na denní bázi úklid, zabezpečení, údržbu nebo office management. Taková činnost vyžaduje nejen finance na mzdy, ale je spojena i s řešením administrace, personalistiky a vyžaduje především čas. Čas je v dnešní době vzácný, a díky outsourcingu podpůrných služeb, ho můžete věnovat předmětu svého podnikání.

Co je náhradní plnění a týká se i mojí firmy?

Náhradní plnění je jedna z možností splnění povinného podílu OZP zaměstnanců. Ten musí ze zákona plnit zaměstnavatelé, kteří mají více než 25 zaměstnanců. Tito zaměstnavatelé jsou povinni zaměstnávat 4 % osob se zdravotním postižením v poměru k celkovému počtu zaměstnanců. Týká se soukromých i státních společností a organizací.

Služby od D.I.SEVEN SERVICE

D.I.SEVEN SERVICE Vám zajistí například tyto služby a to v rámci náhradního plnění (služby je možné kombinovat a sestavit si tak praktický balíček na míru):

Proč si vybrat nás?

 • Podívejte se na náš web.

  Na našem webu naleznete vše, co se náhradního plnění týká a jaké služby v rámci náhradního plnění poskytujeme.

 • Jsme pojištěni.

  Proč? Pojištění je v tomto oboru nutností. Nikdy nevíte, co se může přihodit. Ať už se jedná o jakoukoliv škodu – např. požár nebo krádež. Proto jsme pojištěni u pojišťovny Kooperativa proti poškození klienta až do výše 150 000 000 Kč. 

 • Celorepubliková působnost.

  Jsme dodavatel, který má vybudovanou síť regionálních poboček, zpracované funkční procesy a schopné oblastní vedení. Díky těmto třem bodům budou Vaše požadavky rychle splněny a to k Vaší spokojenosti.

 • Podívejte se na reference.

  Díky referencím si můžete udělat jasno, které společnosti svěřili podpůrné činnosti do našich rukou.

 • Dlouhodobá působnost v ČR.

  Jsme společnost, která na českém trhu působí už několik let. Díky tomu si uvědomujeme svoji společenskou odpovědnost a chováme se šetrně k životnímu prostředí.

 • Pro nás neexistují banality.

  Proč? I malá díra v plotě představuje skrytou hrozbu, která může vyústit v újmu na zdraví nebo škodě na majetku.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...