ZAJIŠTĚNÍ PATROLOVACÍ SLUŽBY PCO


Jedná se o službu nahodilé kontroly, při níž se zásahové vozidlo pohybuje u monitorovaného objektu několikrát za 24 hodin. Jde o typickou službu demonstrace síly za účelem zvýšené prevence před napadením objektu. Patrolovací služba PCO je zpravidla poskytována na vyžádání. Při zjištění narušení objektu je ihned informován klient a přivolána Policie ČR. Provádí se kontrola např. neporušení vstupních dveří, zámků a jejich uzamčení, neporušení oplocení a uzamčení vstupních vrat a bran do objektu, neporušení a uzavření oken aj.

ZAJIŠTĚNÍ SLUŽBY DOSTŘEŽENÍ PCO


V případě zjištění napadení objektu v rámci výjezdu zásahového vozidla provádí posádka dostřežení objektu do příchodu oprávněné osoby a Policie České republiky. Cílem je zabránit dalšímu protiprávnímu jednání, např. vstupu neoprávněných osob do nezajištěného objektu z důvodu narušené mechanické odolnosti pláště objektu, např. vypáčené dveře, vylomené zámky, rozbitá okna, vystříhaný otvor v plotě atd.

ANALÝZA A VYHODNOCENÍ PŘIJATÝCH INFORMACÍ


Jedná se zejména o vyhodnocení stability komunikace přenášených dat z elektronických zabezpečovacích systémů (EZS, EPS) na dohledové centrum. Provádí se testy spojení, uživatelské přístupy tzn. kódování při vstupu a odchodu z objektu, funkčnost zvukového zabezpečení (sirény), funkčnost bezpečnostních kamer, přijaté informace se vyhodnocují, kontroluje a analyzuje se správnost a kvalita spojení.

REPORTING


Reporting je generování uživatelsky definovaných výpisů a datových sestav pro potřeby klientů ze systému pultu centrální ochrany PCO. Je možné exportovat sestavy komunikace monitorovaných zabezpečovacích systémů s PCO v komerčně používaných formátech, např. xls nebo pdf. Pokud klienti využívají službu „MojePCO“, mohou si tyto reporty zajišťovat sami 24 hodin denně na celém území České republiky.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...