Úklid firem

Úklid firem od D.I. SEVEN SERVICE


Uklizená firma nabízí nejen příjemné prostředí pro své zaměstnance a návštěvníky, ale je především vizitkou Vaší společnosti. Proto je Vám naše společnost D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. se svými úklidovými službami plně k dispozici.

Díky svým letitým zkušenostem patří naše společnost mezi renomované úklidové firmy. Naši pracovníci za Vás převezmou veškerou zodpovědnost a starosti spojené s touto službou. Vážíme si důvěry svých klientů a naším krédem je profesionalita, loajalita a rychlé jednání. Naše společnost Vám vyřeší nejen úklid firem, ale i s tím spojenou administrativu a může Vám pomoci s řešením náhradního plnění.

Zaměstnanci úklidu D.I. SEVEN SERVICE s.r.o.


Výběr zaměstnanců prochází přísným výběrovým řízením. Za léta fungování disponujeme stabilním úklidovým týmem a Vy se nemusíte trápit se situací, kdy Vám úklidový pracovník onemocní, nebo nastoupí dovolenou. Naši pracovníci zajistí adekvátní náhradu. Pro každý objekt klienta je určen provozní manažer, který dohlíží na kvalitu odvedené úklidové služby a je v kontaktu s Vámi, nebo určeným zástupcem.

Podmínky, kontrola a reporting


Nároky na úklid firem má každý klient díky své činnosti odlišné. Přizpůsobíme se Vašim podmínkám a požadavkům jak ve výkonu úklidových prací, tak i v časovém režimu. Provádíme úklidy v denních i nočních hodinách a o víkendech. Naši provozní manažeři navrhnou koncepci úklidu přizpůsobenou na míru Vaší firmě s ohledem na co nejmenší omezení provozu a chodu ve Vašem objektu. Provádí pravidelné kontroly a dle dohody reporting o odvedených službách. V případě nenadálých událostí zavoláte provozního manažera, ten bezodkladně sjedná nápravu a dohlédne, aby se daná situace již neopakovala.

Pojištění a náhrada škod


Naše společnost D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. má sjednané pojištění u pojišťovny Kooperativa pojišťovna, a.s. na částku 150 000 000,- Kč – viz potvrzení o uzavření pojistné smlouvy. Již si nemusíte dělat starosti a řešit nepříjemné situace při náhradě případných škod. Vše vyřešíme a zajistíme za Vás.

Technika a materiální vybavení pro úklid firem


Naši pracovníci při výkonu úklidové služby používají moderní technické a materiální vybavení. Disponujeme technikou a materiály od předních výrobců, které zaručí vyšší efektivitu, nižší spotřebu a menší dopad na životní prostředí. Vy již nemusíte zajišťovat nákup, servis a skladové zásoby. To vše zajistí pro Váš objekt naši pracovníci.

Sezónní úklidové práce a nadstandardní úkony


Každé roční období přináší pro provozovatele objektu a jeho okolí venkovní úklidové práce. Naše společnost Vám kromě běžných úklidových prací zajistí v zimě úklid sněhu, na jaře, v létě a na podzim sekání trávy, odstranění spadaného listí a další zahradnické práce. Máte výškově, nebo jinak nedostupné plochy, kam se běžný pracovník nedostane? V případě oslovení naší společnosti již nemusíte řešit ani tuto otázku. Zajistíme horolezeckou techniku, vysokozdvižnou plošinu aj.

SOUHRN

Využitím úklidových služeb naší společnosti zajistíte ve Vašem objektu a jeho okolí příjemné a čisté prostředí. Odpadnou Vám provozní starosti spojené se zajišťováním úklidu vlastními silami. Zajistíme úklid firem odbornými a vyškolenými pracovníky s profesionálním vybavením. Zvolte si pro úklidové služby naší společnost D.I. SEVEN SERVICE s.r.o., nezklameme Vás.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...