Pořadatelské služby a zabezpečení akcí

Pořadatelské služby a zabezpečení akcí od D.I. SEVEN SERVICE


Společnost D.I. SEVEN SERVICE zajišťuje kompletní bezpečnostní služby, mezi které spadají i pořadatelské služby a zabezpečení akcí. Jedná se především o různé kulturní a sportovní akce, výstavy, festivaly apod., kde je nutné zajistit bezpečnost a ochranu účinkujících, sportovců, ale i návštěvníků těchto akcí.

Dále se pak naši kvalitně proškolení pracovníci starají o bezproblémový průběh akce a o další bezpečnostní služby jako např. kontrolu oprávněnosti ke vstupu do areálu, kontrolu vjezdů a výjezdů automobilů, kontrolu vchodů a východů pro účastníky. Součástí zabezpečení akcí je poskytnutí informačního servisu a podílení se na zabezpečení veřejného pořádku.

Poskytujeme profesionální pořadatelské služby na vysoké úrovni


Naši pracovníci zajišťující bezpečnostní služby a zabezpečení akcí vykonávají tuto službu ve firemních stejnokrojích s logem bezpečnostní agentury D.I. SEVEN SERVICE. Na přání klienta je možnost tuto službu vykonávat v tzv. utajení tj. v civilním, nebo společenském oděvu v souvislosti s důležitostí a druhem akce. Dále jsme schopni zajistit bezpečnostního odborníka s doprovodem psa-psovoda, nebo i ozbrojený doprovod.

Samozřejmostí je vysoká profesionalita, loajálnost a odbornost, se kterou toto zabezpečení akcí a pořadatelské služby úzce souvisí.

Pořadatelské služby od firmy D.I. SEVEN SERVICE


Při pořádání akcí je nutné dbát na ochranu účinkujících i diváků. O zabezpečení akcí se starají kvalitně proškolení pracovníci. Informační servis je samozřejmou součástí při zabezpečení akcí. Zabezpečení akcí a pořadatelské služby úzce souvisí s pracovníky, u nichž je na prvním místě profesionalita, loajálnost a odbornost. Práci firmy podporují nejen zakázky velkých firem, ale především spokojenost všech zájemců o zabezpečení akcí.

Spolupráce při zabezpečování a pořádání MFF KV


Společnost D.I. SEVEN SERVICE se aktivně podílí na zajištění pořadatelské služby na MFF v Karlových Varech, a to formou poradenství v oblasti zajištění komplexních bezpečnostních služeb při této významné kulturní akci. Pořadatelské služby a zajištění bezpečnosti na takto rozsáhlé události kladou vysoké nároky na celý tým produkce. Prioritou je zabezpečení ochrany majetku a zdraví všech návštěvníků a hladký průběhu festivalu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...