Náhradní plnění 2020

Jak ušetřit finance a zároveň získat užitečné služby?

Jednoduše. Zajistěte si náhradní plnění u D.I.SEVEN SERVICE. Ušetříte na odvodech státu, splníte povinný podíl OZP zaměstnanců a získáte užitečné služby v oblasti zabezpečení majetku a zajištění úklidového servisu. To vše na míru Vašim potřebám.

Co je náhradní plnění?

Náhradní plnění 2020 je optimální volbou, kdy pragmaticky investujete své prostředky do služeb prospěšných Vaší firmě. Jedná se de facto o nepřímé zaměstnávání OZP, díky kterému splníte svůj povinný podíl OZP.

Možnosti splnění povinného podílu v roce 2020

Povinnost splnit povinný podíl se týká všech zaměstnavatelů s více než 25 zaměstnanci.

  • Přímé zaměstnání OZP zaměstnanců je základní možnost, jak povinný podíl splnit. Ne každá společnost je však schopna vytvořit pracovní místa pro OZP.
  • Odvod státu je nejméně výhodná varianta vzhledem k tomu, že své finance pouze odvedete, nikoli zužitkujete.
  • Náhradní plnění je řešení, které Vám přinese užitečné služby. Ušetříte čas, který jste dosud podpůrným službám věnovali a budete se tak moci věnovat Vaší hlavní činnosti. Zároveň zajistí splnění povinného podílu a Vy se tak vyhnete pokutě až 1 000 000 Kč.

Spočítejte si, kolik ušetříte

Díky našemu kalkulátoru náhradního plnění si snadno a rychle spočítáte roční i měsíční úsporu oproti odvodu státu. Přesný výpočet náhradního plnění pro rok 2017 byl vyhlášen koncem letošního roku, kdy Český statistický úřad zveřejnil průměrnou měsíční mzdu za letošní rok (I. – III. čtvrtletí). Výpočet se podle této mzdy řídí.

Jak se vyhnout pokutě 1 000 000 Kč

Poptejte služby v rámci náhradního plnění včas. Každý uznaný poskytovatel náhradního plnění (jeho podíl OZP zaměstnanců je nadpoloviční) má daný limit pro poskytování služeb. Za jednoho zaměstnance to je 36násobek měsíční průměrné mzdy daného roku.

Služby od D.I.SEVEN SERVICE

D.I.SEVEN SERVICE Vám zajistí například tyto služby a to v rámci náhradního plnění (služby je možné kombinovat a sestavit si tak praktický balíček na míru):

Informace o registraci odběratele najdete zde.

Naším úkolem je vyřídit vše za Vás. Vložíme vše do „elektronické evidence“ Ministerstva práce a sociálních věcí a na Vás bude jen odevzdat formulář „ohlášení plnění povinného podílu“, který je nutné odevzdat do 15. února na Úřad práce ČR. To lze odevzdat v podobě elektronické nebo papírové.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...