Zaměstnávání důchodců

D.I. SEVEN SERVICE – Pomáháme v zaměstnávání důchodců


Zaměstnávání důchodců je důležitou součástí strategie naší bezpečnostní agentury. Pomáháme lidem, kteří to jinak nemají lehké, a Vám zajišťujeme náhradní plnění.

Lidé v důchodovém věku nebo nějakým způsobem handicapovaní tvoří ohroženou a zároveň státem chráněnou skupinu na trhu práce. Pro naši agenturu je vysokou prioritou nabídnout těmto osobám možnost řešení nepříznivé tržní situace.

Snažíme se reagovat na potřeby osob, kterým hrozí sociální vyloučení. Rušíme hranice mezi světem osob se zdravotním postiženým a zdravými lidmi, ale i hranice mezi lidmi v produktivním věku a seniory. Cíleně pro ně vytváříme pracovní pozice a snažíme se zaměstnáváním důchodců zvyšovat kvalitu jejich života.

Zaměstnávání důchodců podle možností


Pro zaměstnávání důchodců průběžně zřizujeme pracovní pozice, které odpovídají jejich fyzickým možnostem. Nejčastěji se uplatní na pozicích pochůzkářů nebo vrátných.

ZAMĚSTNÁVÁNÍ INVALIDNÍCH DŮCHODCŮ

Osobám se zdravotním postižením (OZP) se snažíme nabídnout pozici, která přímo odpovídá jeho kvalifikaci. Nemají-li kvalifikaci na žádnou z námi nabízených služeb, v rámci zpřístupňování práce jsme pro ně připravili odborná školení a rekvalifikační kurzy. Často se realizují na pozici recepčních či v administrativě, podle jejich zdravotního stavu se práce pro důchodce najde také v úklidovém sektoru.

Poskytujeme náhradní plnění


Naše agentura D.I.SEVEN SERVICE se angažuje v této oblasti velmi zodpovědně. Veškeré služby, které nabízíme našim klientům, lze využít také v rámci náhradního plnění. Do budoucna je naším cílem neustále vylepšovat pracovní podmínky pro seniory i zdravotně postižené a spolu s Vámi se tak podílet na zvyšování kvality jejich života a začlenění do zdravé společnosti. Proto je zaměstnávání důchodců tolik důležité téma.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...