Náhradní plnění 2015

Náhradní plnění pro rok 2015


Pokud Vaše společnost zaměstnává více jak 25 osob, ukládá Vám zákon povinnost, stejně jako v minulém roce, splnit 4% podíl zaměstnaných osob se zdravotním postižením.

Jak můžete splnit povinný podíl


Tento podíl však nemusíte naplnit jen přímým zaměstnáním, ale můžete odebrat výrobky a služby od společnosti, která má více jak 50 % zaměstnanců OZP. Další možností je odvod finančního plnění do státního rozpočtu.

Pro náhradní plnění 2015 platí stejně jako v minulých letech limit ve výši 36 násobku průměrné mzdy, do kterého můžeme naše služby v režimu náhradního plnění poskytnout. Informujte se proto na možnost odebrání služeb v rámci náhradního plnění včas.

Služby pro náhradní plnění 2015


Veškeré služby, které nabízíme, můžete poptat i v režimu náhradního plnění. Jedná se zejména o tyto služby:

CO ZÍSKÁTE ODBĚREM SLUŽEB?

Odběrem služeb od naší společnosti v režimu náhradního plnění 2015 získáte kvalitní služby, které se hodí pro každodenní bezproblémový chod Vaší firmy, splníte zákonný podíl. Všechny služby upravíme na míru potřebám Vaší společnosti a Vy tak můžete své náklady efektivně kontrolovat.

Nezapomeňte si u nás služby objednat včas, ať nemusíte téměř bez užitku odvádět poplatek za každou OZP, kterou byste měli povinně zaměstnávat. Zároveň tím podpoříte zaměstnanost osob se zdravotním postižením a ulehčíte jim tak jejich pozici na trhu práce.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...