Náhradní plnění 2014

Náhradní plnění pro rok 2014


V případě, že sami nezaměstnáváte potřebný počet zaměstnanců se zdravotním postižením, můžete tuto povinnost splnit odběrem našich služeb, neboť zaměstnáváme více než 50 % zaměstnanců se zdravotním postižením.

Podmínky pro náhradní plnění 2014


Náhradní plnění 2014 se řídí podmínkami zákona o zaměstnanosti, platného od 1. 1. 2012 a prováděcí vyhlášky. Změny v legislativě letos zřejmě již nenastanou, a proto se podmínky nezmění.

Povinnost v zaměstnávání OZP mají tedy všechny společnosti, které zaměstnávají 25 zaměstnanců a více (v potaz je brán celkový přepočtený počet zaměstnanců). Povinný podíl zaměstnanců se zdravotním postižením činí 4 %.

JAK SPLNIT POVINNÝ PODÍL 2014?

Je to stejné jako v roce 2012 či 2013. Jsou tři možnosti, jak povinné zaměstnávání OZP, a je také možné tyto možnosti propojit:

  1. zaměstnat pracovníky se zdravotním postižením,
  2. odebrat služby od firmy D.I.SEVEN SERVICE, jež je řádným poskytovatelem náhradního plnění,
  3. odvést do státního rozpočtu finanční plnění povinného podílu.

Platí také limit pro poskytování náhradního plnění, který bude vyčerpán, jakmile poskytneme služby do výše 36 násobku mzdy 2013. Je proto celkem pragmatické zajistit si služby pro náhradní plnění včas.

Objednejte si služby pro náhradní plnění šité na míru


V rámci náhradního plnění 2014 můžete od společnosti D.I.SEVEN SERVICE odebírat různé typy služeb, které se běžně hodí pro optimální chod firem.

Rádi Vám poradíme, jak náhradní plnění 2014 efektivně využít. Máme letité zkušenosti a pomůžeme Vám nejen splnit povinný podíl 2014, ale také optimalizovat Vaše náklady. Nezapomeňte však na limit a objednejte si své služby včas.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...