Ostraha objektů

PROČ OSTRAHA OBJEKTŮ PRÁVĚ OD D.I.SEVEN SERVICE?


Ostraha objektů šetří Vaše náklady i nervy. Zajistíme pro Vás ostrahu objektu na nejvyšší úrovni. S agenturou D.I.SEVEN SERVICE se můžete soustředit na svou práci, o bezpečnost v objektu se postaráme my!

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE působí na trhu již od roku 2004 a v oblasti ostrahy objektů spolehlivě spolupracuje se spoustou spokojených zákazníků. Proč zvolit ostrahu objektů právě od nás?
Naším cílem je Vaše maximální spokojenost. Pomůžeme Vám optimalizovat veškerá bezpečnostní opatření v rámci ostrahy objektů tak, aby vyhovovala Vašim přáním a možnostem, a zároveň byla co nejefektivnější.

Ostraha objektů profesionálně


  • Jsme renomovaná bezpečnostní agentura, špička ve svém oboru.
  • Naši zaměstnanci procházejí školením a kvalifikací.
  • Ochotně Vám poradíme a navrhneme nejvhodnější řešení strategie ostrahy objektů.
  • Na realizaci dohlédne odpovědný manažer, který je Vám neustále k dispozici, aby ostraha objektu probíhala podle Vašich představ.
  • Nabízíme několik možností, jak lze Váš objekt střežit (fyzická ochrana, strážní se psy, elektronické zabezpečovací systémy).
  • Možnost napojení bezpečnostní techniky na pult centralizované ochrany (PCO).
  • Garantujeme kvalitu – záruka kvality je přímo ve smlouvě!
  • Čerpáním našich služeb si můžete zajistit náhradní plnění.
  • Nabízíme také doplňkový servis – např. úklidové, pořadatelské či recepční služby.

 

FYZICKÁ OSTRAHA OBJEKTŮ


Fyzickou ostrahu objektů zajišťují uniformovaní strážní. V případě zájmu klienta mohou mít u sebe rovněž vycvičeného psa. Jejich úkolem je zabezpečit majetek a zdraví lidí v objektu a podle dohody i kolem něj, na parkovištích a podobně. Musí zabránit vstupu nepovolaným osobám, obsluhovat bezpečnostní systémy, kontrolovat vjíždějící auta a vést jejich evidenci atd.

Vše záleží na individuálních potřebách klienta, kterým se vždy snažíme maximálně vyhovět. Ostraha objektů může být zajišťována nepřetržitě, pravidelně ve smluvenou dobu nebo nepravidelně mobilní hlídkou.

ELEKTRONICKÝ DOZOR


Další možností, jak můžete zabezpečit Váš majetek v objektu, je instalace bezpečnostní techniky. Můžete využít ostrahu objektu pomocí kamerových systémů se záznamovým zařízením, senzorů pohybu, požárních hlásičů, čidel rozbití okenních výplní a dalších prvků.

Tyto systémy lze rozdělit na jednotlivé zóny, jejichž aktivní režim nemusí probíhat současně. Veškerá technika může být napojena na vzdálený pult centralizované ochrany (PCO), který v případě vniknutí do objektu upozorní kontaktní osoby, případně na místo vyšle vlastní hlídku nebo Policii ČR.

Spolehlivost a vstřícnost ostrahy především


Ať už se rozhodnete pro cokoliv, spolupráce s naší bezpečnostní agenturou D.I.SEVEN SERVICE bude tou správnou volbou. Nejvyšší úroveň dodávaných služeb Vám totiž garantujeme už při podpisu smlouvy, která obsahuje náš závazek o kvalitě provedených služeb. Agentura D.I.SEVEN SERVICE je ideálním řešením v oblasti ostrahy objektů pro Ty, kteří mají rádi vstřícný a individuální přístup s cílem vždy vyhovět Vašim přáním.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...